*Novinky*

  vzkaz pro Elarin  - jestli to pořád platí tak se mi ozvi na email symbolic-alka@email.cz.
Pokud by mne i jiní chtěli kontaktovat,či se na něco zeptat - hned jdu dát na sebe kontakt do menu.

9.12. - A tak se jednou symbolicalka podruhé rozhodla napsat knihu

Já a můj starý nepřítel - velká bitva

21. října 2010 v 14:34 | symbolicalka |  Zážitky s duchy a démony
Ono trochu nadnesený název ale nic moc mne na tohle nenapadá(název).Tento článek se také obejde bez obrázků ale no co,nemůžou být přece u všeho ne?Zážitek je to poměrně starý.Kdyby vám nebylo jasné kdo ten démon vlastně je tak -Jak se symbol málem propadla do temnoty.Tento článek bude jen stručný,aby jste prostě věděli jak to dopadlo(už se mne na to ptali na emailu).Vážně se omlouvám ale detaily jsou příliš osobní.

Jeho útoky se stále zvětšovali a nebýt andílků,asi bych už to nevydržela.Jeden den kdy jsem se zase vzbudila z nočních můr jsem se na tvrdo rozhodla - skoncuju s ním jednou provždy.Za tři hodiny jsem však měla vstávat do školy tak jsem tu likvidaci nechala na odpoledne.
Začala jsemv všechny svolávat - Luriela,Kerel,Aziela,(arch)anděla Michaela,dokonce se k nám dobrovolně přidali víly Lirea,Lila a Piko.Mají sice na povel květiny le díky našim dobrým vztahům se mi rozhodli pomoct.
Sedla jsem si v klidu na postel a přenesla se do svého silového místa.Jako by dotyčný tušil,objevil se tam a snažil se na mne útočit.Věděl že mu jde o krk.To bylo právě to,o co nám šlo.Přilákat ho(posledních několik minut jsem vyřvávala jeho jméno).
No,jak jistě tušíte,byl to souboj psychiky a energetické obrany.Andílci pomáhali ale hlavní likvidaci mi přenechali(chtěla jsem).Už jsem byla u konce sil,ono soustředit se furt na obranu je složité.Pak přilétl obrovský modrý pták který mi dodal energii.Kerel mi pošeptala že je to další můj ochránce.S novou dávkou energie už to bylo jednoduché.Světlo a destukce mizí...

Bohužel,"nezabilo" ho to úplně.Momentálně je na tom dost bídně,je slabý ovšem jednu noční můru už mi způsobil.Avšak,andíci zasáhli a já se díky tomu snu naučila zase další věci.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Mizuhashi Mizuhashi | 23. října 2010 v 11:50 | Reagovat

Hehe, ... tak jajk se zdá tak  tak "Slabý" nebude, ... kdyby jsi neměla své ochránce atd, tak by jsi už nebyla :) ...

Podle mě není složité se chránit, ... já musím ovládat tři ochrany, jehlice, jehlany, akašu, .. a tak podobně  --> řekl bych že ovládnou opravdovou akašu je mnohem složitější než se vypořádat s někým jiným ;) ...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama