*Novinky*

  vzkaz pro Elarin  - jestli to pořád platí tak se mi ozvi na email symbolic-alka@email.cz.
Pokud by mne i jiní chtěli kontaktovat,či se na něco zeptat - hned jdu dát na sebe kontakt do menu.

9.12. - A tak se jednou symbolicalka podruhé rozhodla napsat knihu

Symbol soupá k výšinám ane výprava na Bílou věž

18. října 2010 v 13:26 | symbolicalka
bílá věž
Do nového začátku blogu jsem zvolila jednodušší článek než je bitka s démonen který se včera mimochodem vrátil - naštěstí je dost slabý a vyřídit ho je celkem jednoduché :-).Teď vám ale popíšu jeden svůj né moc starý zažitek z "obyčejného" života.To co vidíte na obrázku - tam nahoře jsem fakt byla i když je to pro hradečáka ostuda že až v tomhle věku :-D.

Náš aktivní pan učitel zorganizoval výšlap po našem městě.
Měli jsme se rozdělit do několika skupin po pěti a na ruku si uvázat provázek příslušné barvy.Já byla ve skupince modrých.Můj aktivní spolužák to označil jako politické strany - modrí=ODS,červení=KDU-ČSL,zelení =strana zelnených,fialová=TOP 09,žlutá=ČSSD a bílá strana míru a univerzálu.No pěkný začátek že?
Co vám mám povídat,bloumali jsme po městě a plnili různé úkoly.Celkem to byla sranda ačkoliv se se třídou obvykle nemám jak bavit.No a prelička na konec?Výšlap na Bílou věž a mdlo před očima.
"Tam mám jako jít?"
"Budem muset"
Jo,nebyla jsem jediná které se to nepáčilo.Já-oheň,pudl a popelnice(naše přezdívky) jsme šli jako poslední.Cesta nahorů celkem ušla krom toho že popelnice furt ječela.
Nahoře se mi ani tolik zle nedělalo jako na těch schodech.Nahoře jsme taky s pudlem a popelnicí zůstaly jako poslední.S popelnicí jsem si ještě zařvala("Já letím,já padám,BUCH!") a společně s pudlem jsme vyrazily dolů.Popelnice šla jako první,pak já a za mnou pudl.Dolů už to bylo pro mne horší.Popelnice ječela,já=oheň ječela a pudl na nás dvě jen smutně koukal.Na nás tři radši čekal učitel - řvali jsme na sebe přez celou věž."Kristýno dobrý?"řval na mne učitel."Néééé!"odpovídala jsem s hlasem o oktávu výš.Popelnice vybuchla smíchy.(popelnice byla o tři pastra níž,pudl stále věrně za mnou)."Buď ti budu dávat první pomoc,nebo poslední pomazání"pošeptal mi pudl.Najednou křik popelnice - "áááá malý schodýýýýýýý".Polekaně jsem nadskočila až se mi málem smekla noha,další dávku od popelnice jsem ale nesnesla - popelnice začala zpívat."Šárino,jestli budeš ještě chvíli zpívat tak mne nezabijou jenom ty schody!"zařvala jsem na popelnici(mimochodem pudl je Dana).
"Už jsme skoro dole!oznámil učitel který šel raději jen poschodí pod náma.Popelnice už byla venku,pak slavnostě vylezl učitel a já zelená,pudl zelený.Průvodkyně se div neřechtaly a já s pudlem málem omdlívala.

No,ale celkem štastný výlet :-)

V tomto článku se omlouvám za svůj styl psaní,je to trochu nenormální vybočení neboť já se snažím psát co nejpěkněji ale tohle prostě jinak než s protáhlinama napsat nešlo.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Vendea Vendea | Web | 19. října 2010 v 5:48 | Reagovat

Koukám, že konečně nějakej hradečák :D Podle tvýho popisu se divim, že se věž už nezřítila

2 symbolicalka symbolicalka | Web | 19. října 2010 v 14:32 | Reagovat

[1]: To já taky,byly jsme tam totiž víc jak omezená kapacita :-D,ty jsi taky z Hradce?

3 Vendea Vendea | Web | 19. října 2010 v 14:57 | Reagovat

[2]:Ze Dvora Králové :) V Hradci mám ale kámoše, takže tak obvíkend se tam většinou ukazuju :D Řekněme tomu druhej domov

4 surnaturel surnaturel | Web | 19. října 2010 v 20:38 | Reagovat

Jéé , hradečák co se zajímá o nadpřirozeno !

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama